Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player 

Aralık 2013
Hitit Otel Yılbaşı Balosu Gala Yemeği

 

Fasıl, Group 78 ile canlı müzik, modern dans grubu, animasyon showlar, oryantal, çocuklara özel menü, animasyon ve gösteriler

Rezervasyon için : 0232 892 60 75

Temmuz 2013
Geleneksel Ä°ftar YemeÄŸi

 

Hitit Otel&Restaurant ve Ege Turistik İşletmeler ve Konaklamalar Birliği (ETİK)nin müşterek olarak 26/07/2013 tarihinde otelimizde verilen iftar yemeğinde turizmciler bir araya geldi. İftar yemeğine İzmir Valisi Mustafa Toprak, ETİK Başkanı ve TUROFET Başkan Yardımcısı Mehmet İşler, İzmir İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay, İl Kültür Turizm Müdürü Abdüleziz Ediz, İzmir İl Müftüsü Ekrem Saylan, Selçuk Kaymakamı Ayhan Boyacı, Selçuk Belediye Başkanı Vefa Ülgür, Garnizon Komutanı Gökhan Yusuf Özdemir, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çankaya ve işletme sahibi V.Gökhan Sengel in katılımıyla gerçekleşti.

Ocak 2012
2012'yi ÇoÅŸku ve EÄŸlence ile Karşıladık.

 

Hititt Otel’de düzenlediÄŸimiz yılbaşı balosunda, 2012’yi çoÅŸku ve eÄŸlence içinde karşıladık. Yeni umutlar, yeni hayaller ve yeni baÅŸarıları beraberinde getiren 2012 yılının ilk anlarında, bu heyecanı tüm dostlarımızla birlikte paylaÅŸmanın mutluluÄŸunu yaÅŸadık. Zengin menümüzün ağız tadıyla baÅŸlayan geceye eÅŸlik eden fasıl ekibi, kulaklarımızın pasını silerken, bütün bir yılın yorgunluÄŸu da yerini keyfe ve neÅŸeye bıraktı. ÇeÅŸitli etkinliklerle devam eden gecenin ilerleyen saatlerinde, yılbaşı geleneÄŸi haline gelen oryantal dans gösterisi, eÄŸlencemizi doruÄŸa taşıdı. Yılbaşı balomuzda yaÅŸadığımız çoÅŸku, heyecan ve eÄŸlencenin, tüm dostlarımızla birlikte Sengel Group ailesini, yeni ve daha güzel bir geleceÄŸe taşımasını diliyor, 2012 yılına “hoÅŸ geldin” diyoruz.

Ekim 2011
Hayko Cepkin ve Extreme G Ekibi Hitit Hotel'deydi…

 

 

Türk rock müziÄŸinin özgün isimlerinden Hayko Cepkin, sunduÄŸu televizyon programı “Extreme G”nin çekimleri için geçtiÄŸimiz günlerde Selçuk’a geldi. Biz de, Hitit Hotel & Restaurant olarak, Hayko Cepkin ve ekibini otelimizde misafir ettik. YoÄŸun geçen çekimlerin ardından ekibiyle otelimizden ayrılan Cepkin, gösterdikleri ilgi ve misafirperverlikleri için, Genel Koordinatörümüz V. Gökhan Sengel’e bizzat teÅŸekkürlerini sundu.

Eylül 2011
Tolgahan ve Dans Grubu Hitit Hotel'de misafir edildi.

 

 

Geleneksel Karşıyaka Festivali kapsamında Ä°zmir’e gelen ve Türkiye’de dans sporunun geliÅŸimine ve yaygınlaÅŸmasına katkılarından dolayı plaket alan Türkiye Dans Sporları Federasyon BaÅŸkanı Tolgahan ÇinkitaÅŸ ve dünya dans yarışması ekibini otelimizde ağırladık. Tolgahan ÇinkitaÅŸ’a ve dünya dans yarışmasında yarışacak ekibine baÅŸarılar diliyoruz.

 

AÄŸustos 2011
Hitit Hotel & Restaurant'a " Spora Katkı " teÅŸekkürü…

 

 

Zuhal Fitness Club tarafından, Hitit Hotel & Restaurant’ın sponsorluÄŸunda verilen yüzme kursu geçtiÄŸimiz günlerde sona erdi. 14 AÄŸustos Pazar günü, otelimizde yapılan kutlama töreniyle, kursu baÅŸarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı. Törenin ardında, kursiyerlere ve velilere verilen kokteylde, Genel Koordinatörümüz V. Gökhan Sengel’e yardımlarından ve katkılarından ötürü teÅŸekkür plaketi takdim edildi.

 

AÄŸustos 2011
Konuklarınızı Hitit Catering kalitesiyle ağırlayın.

 

 

Hitit Hotel & Restaurant, yarattığı lezzetler ve sahip olduÄŸu kaliteli hizmet anlayışıyla, özel gün ve davetlerinizde de yanınızda. Hitit Hotel & Restaurant verdiÄŸi Catering hizmetiyle, hazırladığı birbirinden lezzetli yemeklerini ve kaliteli servis anlayışını sizin için sunuyor. Tarihe açılan Efes Müzesi Arasta Bahçesi'nde, konuklarınızı, onlara özel lezzetler ve Hitit Catering'in kendine özgü servis kalitesiyle ağırlayın.

 

Ekim 2010
Yenilenen kurumsal kimliğimiz ile yeniden karşınızdayız!

 

12 yıldır sahip olduÄŸumuz kaliteli, dürüst ve profesyonel hizmet anlayışı ile  sizlerin memnuniyeti için yürüttüÄŸümüz çalışmalarımız, tüm hızıyla devam ediyor.

Son olarak, tamamen yenilenen kurumsal kimliÄŸimiz ile karşınızdayız. Yeni logomuz ve web sitemiz ile sizlerle daha interaktif bir iletiÅŸim kurmayı hedefliyoruz. Yeni sitemizde, bizimle ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere, yepyeni tasarımlarımızla ve eklenen yeni bölümlerimizle birlikte ulaÅŸabilirsiniz. Otelimizi incelerken, bir yandan da konuk olacağınız tarihi sizlere kısaca tanıtmak amaçlı oluÅŸturulan 'Tarih Burada' bölümü sayesinde,   Selçuk ve çevresi ile ilgili tarihi bilgilere, antik yerlerin detaylarına ulaÅŸabilirsiniz.

Hitit Otel olarak ilkemiz, otelimizi ziyaret eden siz deÄŸerli müÅŸterilerimizin, her durumda buradan memnun olarak ayrılmanızdır. Bu nedenle her alandaki çalışmalarımızı bu doÄŸrultuda sürdürecek ve ilk günün heyecanıyla sizlere sunmaya devam edeceÄŸiz.

 

 

 

 

 
   
     
   
 
Copyright © Sengel Groupkonseptiz reklam ajansıkonseptiz reklam ajansı